en az 3 karakter olmalıdır
Aktif Yol Yardımı

Aktif Yol Yardımı

Honda sahibi olarak sadece ileri mühendislik teknikleri ve yüksek teknoloji elde etmezsiniz. Aynı zamanda Honda ailesinin bir üyesi haline gelirsiniz. Honda Plaza Efe aracılığıyla da size özel Honda Aktif Yol Yardımı Hizmeti gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Honda Plaza Efe aracılığıyla satın aldığınız Honda otomobiliniz ile 7 gün 24 saat Honda Aktif Yol Yardım Hizmetinden faydalanabilmek için 0850 733 55 05 numaralı Honda Aktif Yol Yardım Çağrı Merkezi’ni aramanız yeterlidir.

Yolculuk sırasında herhangi bir aksaklık çıkması durumunda devreye giren Honda Aktif Yol Yardımı Hizmeti ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun çekici, konaklama, ulaşım ve kiralık araç gibi özel hizmetlerden yararlanmanız mümkündür.

Garanti Kapsamında Bir Arıza Olması Durumunda Verilen Hizmetlerimiz 

Otomobilinizin belirlenen arızası garanti kapsamında ise 24 saat yol yardım hizmetlerini içeren Honda Aktif Acil Yol Yardım hizmeti ücretsiz temin edilir. Otomobilinize yerinde müdahale edilebiliyorsa yol yardım hizmeti aracınızın bulunduğu yere gönderilir. 

Otomobiliniz bulunduğu yerde onarılamıyorsa da aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz: 

1. Çekici Hizmeti

Otomobilinizin servise görütülmesi gerekiyorsa çekici ile en yakın lokasyona transferi sağlanır.

2. Ulaşım Hizmeti

Bir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz, otomobiliniz serviste aynı gün tamir edilemiyorsa gitmek istediğiniz noktaya ve sonrasında otomobilinizi geri almak için yetkili servise kadar olan ulaşım organizasyonu ve ulaşım masrafları Honda tarafından karşılanır. 

3. Konaklama Hizmeti

Bir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz, otomobiliniz serviste aynı gün tamir edilemiyorsa ve bizden konaklama talep ediyorsanız rezervasyondan başlayarak tüm konaklama organizasyonu ve masraflarınız Honda tarafından karşılanır.

4. Kiralık Araç Hizmeti

Bir yolculukta ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirdeyseniz, otomobilinizin tamiri de 5 iş gününü geçecekse kiralık otomobil talepleriniz Honda tarafından karşılanır. 

Kaza veya Garanti Kapsamı Dışında Kalan Durumlarda Verilen Hizmetler

İsterseniz çekici hizmeti, isterseniz de ulaşım veya konaklama gibi hizmetlerimizden talep edin; tahmini bedelleri önceden bildirilip tarafınızdan onayı alındıktan sonra belirttiğimiz tüm hizmetlerimiz prosedürler dahilinde Honda tarafından verilir.

HİZMETLER

Honda Kasko

DETAY

Orijinal Ürün Garantisi

DETAY

Orijinal Yedek Parça

DETAY