en az 3 karakter olmalıdır

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Dinamik imajın altında yatan Honda’nın özel teknolojileri.

 • LCD Gösterge Paneli

  DETAY
 • LED Aydınlatma

  DETAY
 • Honda Seçilebilir Tork Kontrolü

  DETAY
 • Yardımcı Kayar Kavrama

  DETAY
 • ABS

  DETAY
 • Acil Durum Fren Sinyalleri

  DETAY
 • USB Type-C Soketi

  DETAY
LCD Gösterge Paneli

LCD Gösterge Paneli

Tamamen LED Aydınlatma Sistemi

Tamamen LED Aydınlatma Sistemi

Güvenliğiniz İçin HSTC

Güvenliğiniz İçin HSTC

Farklı kademelere sahip olan HSTC’yi dilerseniz kapatabilirsiniz. Açık olduğu müddetçe ön ve arka tekerlekleri takip edip devir farkı oluştuğunda müdahale ederek patinaj gibi sorunları önler.

Yardımcı Kayar Kavrama

Yardımcı Kayar Kavrama

Güvenli Frenleme için ABS

Güvenli Frenleme için ABS

Acil Durum Fren Sinyalleri

Acil Durum Fren Sinyalleri

Elektronik Cihazlarınız İçin USB Type-C Güç Soketi

Elektronik Cihazlarınız İçin USB Type-C Güç Soketi

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda CB650R İçin Hangi Ehliyet Gerekiyor?

Honda CB650R’ı kullanabilmek için A sınıfı motosiklet ehliyetine sahip olmanız gerekir. Eğer 20 yaşını doldurduysanız ve 2 senedir A2 ehliyete sahipseniz A sınıfı ehliyet alabilirsiniz. 24 yaşını doldurduysanız da tecrübe şartı aranmadan sınava girip başarılı olduğunuz takdirde A sınıfı ehliyet almaya hak kazanırsınız.

Honda CB650R Maksimum Hızı Ne Kadar?

Ulaşabileceğiniz maksimum hız, yol şartlarına göre değişiklik göstermekle birlikte 200 km/s’nin üzerindedir. Ancak pist dışında yasal hız limitlerini asla ulaşmamanız önerilmektedir. Ayrıca güvenli bir şekilde motosiklet kullanabilmek için Safety Türkiye’nin düzenlediği ve motosikletin temel kullanımından başlayıp uzman seviyeye kadar çeşitli kademelerde düzenlenen güvenli sürüşe yönelik gelişim seanslarına katılmanızı öneririz.

Honda CB650R ile Hangi Egzoz Kullanılabilir?

Honda CBR650R ile sunulan standart egzoz, motosikletin performansını ve çalışma verimliliğini optimize edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle de egzoz sisteminin değiştirilmesi motosikletin vaadedilen teknik özelliklerini karşılayamamasına sebep olabilir. Bu durumun farkında olarak egzoz sistemini değiştirmek isteyen kullanıcıların Honda Yetkili Bayileri tarafından satılan ya da Honda tarafından onaylanmış bir egzoz setlerinden yararlanması gerekir. Bu iki seçenek dışında herhangi bir egzoz seti ya da aksesuarın kullanılması, sürüş güvenliği başta olmak üzere ciddi konularda istenmeyen durumlara yol açabilmesi sebebiyle Honda mühendisleri tarafından tavsiye edilmez. Ayrıca onaylı olmayan bir egzoz uygulaması motosikletin garantisinin de devredışı kalmasına sebebiyet verebilecektir.

Honda CB650R Kullanıcı Yorumlarına Göre Avantajları Nelerdir?

CB650R’ın Honda kullanıcıları tarafından en çok beğenilen yönü, retro tasarımı modern çizgilerle birleştiren Neo Sports Cafe Serisi’nin özgün tarzıdır. Kullanıcılar tarafından beğenilen diğer bir özellik ise şanzımana binen yükü önemli ölçüde hafifleten kayar kavramadır. Tabii ki bir spor naked motosikletten beklenebileceği gibi yüksek süratlere kolayca ulaşabilmesi için güçlü bir motora sahiptir ve bu özelliği de kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir.

Honda CB650R Yokuş Kalkış Desteği Bulunuyor mu?

Yokuş kalkış desteği, sadece Gold Wing ve Gold Wing Bagger gibi oldukça ağır motosikletlerde ihtiyaç duyulan bir özelliktir. Bu nedenle de Honda CB650R’a, yokuş kalkış desteği eklenmemiştir. Ancak güvenli bir sürüş için Honda mühendisleri CB650R’a, Honda Seçilebilir Tork Kontrolü ve ABS gibi güvenlik ekipmanlarını yerleştirdi ve Sport Naked türünden beklenen yüksek performanslı sürüş kabiliyeti üst seviyeye çıkarıldı.

KAMPANYALAR

HEMEN KEŞFET

SİZİ ARAYALIM