GL1800 Gold Wing Anasayfa > Motosiklet > Tourıng > Gl1800 Gold Wing

GL1800 Gold Wing GENEL BAKIŞ
DAHA KOMPAKT, DAHA HAFİF, DAHA ÇEVİK!
SINIF ATLAMIŞ SAF SÜRÜŞ KEYFİ

Dünyanın en lüks motosikleti GL1800 Gold Wing, 2018 yılında yeni şasi, motor ve süspansiyon sistemiyle birlikte tamamen yenilenmiş bir tasarımla karşınıza çıkıyor.

Konfor, teknoloji ve inovasyon açısından mükemmel özellikler barındıran, 4 sürüş modlu Elektrik Kontrollü Gaz Kolu (TBW), 7 vitesli Çift Kavramalı Şanzıman (DCT), Honda Seçilebilir Tork Kontrol Sistemi (HSTC), tamamen yenilenmiş motoru ve yeniden tasarlanmış ön süspansiyon ile birleştirilmiş şasi ile yeni Honda Gold Wing sürüş keyfini yepyeni bir seviyeye taşıyor.

Honda'nın amiral gemisi niteliğinde olan, bünyesinde en yeni teknolojileri barındıran, yeni GL1800 Gold Wing, ister şehir trafiğinde ister kıtalararası gezintilerde olun, konforu ve lüksü en üst düzeye taşımaya devam ediyor.

Lüks karakteri korunup, daha da gösterişli bir makine haline gelen motosiklet, sınıf atlamış saf sürüş keyfi vaadiyle birlikte, özgürlük duygusunu yeniden tanımlamaya hazır.

Yenilenen Gold Wing ile dingin hatların yerini daha agresif ve atletik bir ruh alırken, geleneksel olarak sahip olduğu klasına uygun işçilik ve malzemeden de ödün vermeden touring segmentine imzasını atıyor.

RENKLER